• Test Sylwia

Warsztaty na których własnoręcznie wykonacie dla siebie wyjątkowe wisiorki z bursztynu.

Godzina
Odbiór osobisty Odbiór osobisty
Brak towaru
120.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Warsztaty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier InPost 15
Poczta Polska 15
Wysyłka zagraniczna 25
Dostępność Brak towaru

BursztyNOWA więź - warsztaty dla mam i córekKameralne wydarzenie z okazji Dnia Matki podczas którego będziecie miały okazję do wspólnego wykonania wisiorków z bursztynu. To możliwość by stworzyć coś wyjątkowego, co będzie miało wartość sentymentalną i będzie przypominało o miłych chwilach spędzonych razem. To wspaniała okazja, by podzielić się swoimi pomysłami i inspiracjami oraz zacieśnić więź i wykonać wspólnie coś pięknego.Zapraszam do kreatywnego spędzenia czasu w atmosferze pełnej miłości i relaksu.


W trakcie naszego spotkania opowiem Wam, jak z surowej bryłki - znalezionej na plaży lub kupionej w sklepie - wyczarować najpiękniejszy i najszlachetniejszy z możliwych kształtów. Zyskacie dużo ciekawej wiedzy, niezbędnej do pracy z bursztynem, ale przede wszystkim zdobędziecie praktyczne umiejętności, dzięki którym samodzielnie poradzicie sobie z obróbką surowej bryłki, a później stworzycie z niej wymyśloną przez siebie biżuterię!

Na zdjęciach możesz zobaczyć prace kursantów wykonane na moich warsztatach.Dla kogo przeznaczone są warsztaty?


Dla każdej mamy i córki, które chcą wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze. Nie musicie mieć ani doświadczenia, ani tym bardziej zdolności manualnych. Nie musicie znać się na obróbce materiału ani tworzeniu biżuterii. Wystarczy odrobina cierpliwości.


Informacje organizacyjne


Data: 26 maja 2023

Czas trwania warsztatów: 3h. Zaczynamy o godz. 18.

Miejsce: Pracownia My Piece of Wood, ul. Świętokrzyska 45A, GdańskZaproszenie przeznaczone jest dla mam z córkami. Cena obejmuje miejsce na warsztatach dla dwóch osób. W pracowni dostępne są wszystkie niezbędne materiały do pracy oraz kawa, herbata i coś słodkiego.Odwołanie udziału lub zmiana terminu możliwe są najpóźniej na 72h przed planowaną datą warsztatów. W przypadku nieobecności na warsztatach płatność przepada.


Wspólnie odkryjcie w sobie BursztyNOWĄ pasję!