• Drewniane spinki mankietowe

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni, podobnie do kobiet, lubią dbać o swój wygląd i bawić się modą. Drewniane spinki mankietowe są ciekawym dodatkiem do męskiej garderoby, który pozwala podkreślić swój styl.

Spinki do mankietów zazwyczaj kojarzymy z formalnymi okazjami, ponieważ właśnie wtedy najczęściej zakłada się klasyczną koszulę. Jednakże to się zmienia i jeśli dobrze się rozejrzymy, przekonamy się, że spinki noszone są zarówno do eleganckich koszul z garniturem, ale również z koszulami casualowymi. Spinki do mankietów mogą być ciekawym dodatkiem. Podczas tak ważnej uroczystości jak ślub podkreślą powagę sytuacji, a założone podczas spotkania z przyjaciółmi, wyrażą osobowość i nastrój mężczyzny. Pomimo, że są mało widoczne, spinki potrafią dodać charakteru całej stylizacji.

Jak nosić spinki do mankietów?

Dodają elegancji i szyku, ale też są dodatkiem, który podkreśla styl. Dobierając je do koszuli, należy pamiętać o kilku zasadach.

  • Jeśli koszula, oprócz otworu na spinki, posiada dodatkowy guzik, należy go zapiąć.
  • Podczas zakładania spinek należy pamiętać, aby ich wzór był widoczny z zewnętrznej strony.
  • Inne dodatki do stroju powinny mieć ten sam kolor albo materiał. Drewniany zegarek lub mucha i spinki z drewna będą prezentować się bardzo dobrze.

W moim sklepie internetowym proponuję drewniane spinki do mankietów, które w swojej prostocie pasują do wielu okazji oraz koszul. Drewniane spinki mankietowe z sosny wykonałam ręcznie z gałęzi, którą pocięłam na plastry i oszlifowałam. Drewniane oczka pokryte są żywicą o wysokim połysku. Baza spinek jest srebrna. Naturalne i dość minimalistyczne.
Drewniane spinki do mankietów z modrzewia posiadają liczne, charakterystyczne dla tego drewna słoje oraz piękną korę. Mają 16 mm średnicy. Świetnie będą się komponować z drewnianą muchą. Spinki dotrą do Ciebie w komplecie z drewnianym pudełkiem, zapakowane ozdobnie w lniany woreczek.

Jeśli jesteś zdecydowaną kobietą, która lubi bawić się modą i stylizacją, spróbuj zastosować drewniane spinki do Twoich kreacji. Jako coś innego, z pewnością dodadzą świeżości i nowoczesności. Nie bój się eksperymentów modowych i przekonaj się ile ciekawych stylizacji możesz stworzyć z drewnianymi dodatkami z mojej kolekcji.